kosmetyka samochodowa

autodetailing, korekta lakieru, powłoki ochronne, folie PPF, pielęgnacja skór, pielęgnacja tapicerki

Kosmetyka samochodowa oferowana przez West Street Auto Garage to znacznie więcej niż mycie auta.

Świadczone usługi charakteryzuje dokładność i dbałość o najmniejsze detale, a praca wkładana w każde zlecenie niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Auto Detailing ma na celu przywrócenie Twojemu pojazdowi blasku i wyglądu na jaki zasługuje, bez ingerencji lakierniczej, tapicerskiej czy blacharskiej. Ponad wszystko stawiamy na bezkompromisową jakość świadczonych usług oraz wiarygodność, które są priorytetem zarówno naszym, jak i naszych klientów.

Czym charakteryzuje się autodetailing?

Pod hasłem autodetailingu kryje się wieloetapowość przeprowadzanych prac, mających na celu oczyszczenie, konserwację i renowację pojazdu, bądź jego elementów. Technika, kolejność przeprowadzanych procesów, a także stosowane preparaty planowane i dobierane są indywidualnie dla każdego pojazdu. Poświęcony czas oraz włożona praca ma na celu dbałość o każdy detal nie tylko na zewnątrz pojazdu, ale w równym stopniu wewnątrz. Decydując się na autodetailing w profesjonalnej firmie można być pewnym, że otrzymany finalnie efekt oczaruje nawet najbardziej wymagającego, natomiast sam pojazd nawet kilkudziesięcioletni ponownie zachwyci wyjątkowym wyglądem, blaskiem i nieskazitelną czystością.

Jeżeli zainteresował Cię temat autodetailingu musi to oznaczać, że Twój samochód jest dla Ciebie niezwykle ważny i przykładasz dużą wagę do jego wyjątkowego wyglądu oraz czystości.

W West Street Auto Garage Twoje auto będzie pod opieką najlepszych specjalistów od detailingu. Każde zlecenie wymaga innego zakresu prac, dlatego zapraszamy do naszego studia na bezpłatną konsultację oraz wycenę. Doradzimy Ci, które zabiegi detailingowe zaleca się wykonać w przypadku Twojego samochodu, tak aby odzyskał on świeżość, przyciągał blaskiem czy zachował nieskazitelny wygląd na lata.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

    +48 733 533 233
    biuro@weststreet.pl

    64 – 100 Leszno
    Zachodnia 11

    © 2023 West Street