czyszczenie i impregnacja dachów cabrio

czyszczenie i impregnacja dachów cabrio

Wraz z upływającym czasem taki dach może ulec przetarciu, zacząć przeciekać, pokryć się pleśnią czy przebarwić, co w konsekwencji wpłynie na pogorszenie walorów estetycznych całego pojazdu. Dzięki czyszczeniu i impregnacji zyskujesz pewność, że materiał dachu nie będzie wchłaniać wody, przestanie się tak szybko brudzić, a codzienna pielęgnacja będzie łatwiejsza. Przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych zaleca się co najmniej 2 razy do roku (na początku i na końcu sezonu).

Konserwacja przy użyciu specjalistycznych środków zapewnia również pogłębienie i zachowanie oryginalnego koloru dachu na lata.

 • dokładne wyczyszczenie powierzchni dachu (w szczególności pleśni) przy doborze odpowiednich środków pielęgnacyjnych i technik czyszczenia.
 • Impregnacja dachu specjalnymi preparatami zabezpieczającymi tkaninę przed warunkami atmosferycznymi. Impregnat nadaje materiałowi dachu właściwości hydrofobowe -odpychające cząsteczki wody.

Dachy cabrio dają wiele przyjemności podczas jazdy w piękne słoneczne dni. Niestety miękki dach cabrioletu jest o wiele bardziej narażony na uszkodzenie, niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, czy też wszelkiego rodzaju chemikalia.

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

  +48 733 533 233
  biuro@weststreet.pl

  64 – 100 Leszno
  Zachodnia 11

  © 2023 West Street