folie PPF

Wyjątkowe właściwości ochronne oraz wysoka trwałość czynią poliuretanowe folie ochronne najbardziej niezawodnym sposobem ochrony lakieru.

Folie ochronne Paint Protection Film

Aplikacja odpowiednio wykrojonej folii pozwala zabezpieczyć lakier przed blaknięciem na skutek promieniowania UV, szkodliwym wpływem czynników chemicznych, o odczynie zasadowym i kwaśnym, zarówno pochodzenia organicznego jak i nieorganicznego, a także kwaśnymi deszczami czy zanieczyszczeniami drogowymi. Odpowiednio gruba warstwa zastosowana na lakierze jest całkowicie transparentna i pozwala chronić lakier przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak przetarcia, zarysowania czy odpryski. Niezwykłą właściwością jaką wykazują folie ochronne jest ich zdolność samo regeneracji, co oznacza, że drobne zarysowania i uszkodzenia samoczynnie zabliźniają się pod wpływem ciepła. Proces zabezpieczenia lakieru folią jest odwracalny i nie wpływa negatywnie na powłokę lakierniczą, nawet po kilku latach od aplikacji.

 • mycie premium
 • dekontaminacja i glinkowanie lakieru
 • jednoetapowa korekta lakieru (w cenie, wymagana dopłata do korekty dwuetapowej oraz pełnej korekty)

Wyjątkowe właściwości ochronne oraz wysoka trwałość czynią poliuretanowe folie ochronne najbardziej niezawodnym sposobem ochrony lakieru.

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

  +48 733 533 233
  biuro@weststreet.pl

  64 – 100 Leszno
  Zachodnia 11

  © 2024 West Street