o nas

Tworzymy zgrany skład damsko – męski. Łączą nas więzy krwi, przyjaźń, a przede wszystkim pasja, ciągła chęć doskonalenia i zdobywania nowych umiejętności ze świata autodetailingu.

Powierz nam swój samochód i sam oceń, czy jesteśmy dla Ciebie wystarczająco perfekcyjni!

O NAS

Specjalizujemy się w pielęgnacji, renowacji i zabezpieczaniu wszystkich elementów nadwozia oraz wnętrza pojazdu. W każde zlecenie wkładamy serce i maksimum możliwości, tak aby efekt końcowy naszej pracy wywołał pozytywne emocje wśród naszych klientów i być może dali się zwariować na punkcie idealnie lśniącego lakieru swojego samochodu. Najwyższe standardy pracy, renomowane kosmetyki oraz profesjonalny sprzęt pozwalają każdorazowo na osiągnięcie szczególnego efektu. Ponadto, dbałość i troska o powierzone nam mienie, a także bezkompromisowa jakość świadczonych usług stanowią wizytówkę firmy i wpływają na satysfakcję oraz zaufanie wśród naszych klientów.

Nie jesteśmy jednymi z wielu
Różni nas indywidualne podejście do Klientów i do ich samochodów. Każde auto to inna historia, inne wyzwania i oczekiwania.

To nie praca to pasja!
Cieszymy się i czujemy dreszczyk emocji, gdy możemy zmierzyć się z nowym autem. Dodatkowo do działania napędza nas satysfakcja z pozytywnej reakcji klienta na pracę, którą wykonaliśmy!

Szeroki wachlarz usług
Poza standardowym myciem, czyszczeniem i pielęgnacją oferujemy renowację poszycia skórzanego, korektę lakieru, zabezpieczenie lakieru, felg jak i skórzanej tapicerki.

Oferta skrojona na miarę
Zapraszamy na darmową konsultację. Zależy nam aby nasza oferta Cię zadowoliła i zgadzała się z przeznaczonym na to budżetem. Podstawa to dobre porozumienie się!

Dopracowany każdy szczegół
Każdą przeprowadzoną usługę poprzedza konsultacja podczas której uzupełniana jest karta przyjęcia pojazdu. Uwzględniany jest omówiony wcześniej zakres prac i kosztorys.

Sprawdzone produkty
Wysokiej jakości kosmetyki, których użycie pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów. Jesteśmy jedynym partnerem i instalatorem szklanych powłok ceramicznych japońskiej marki Modesta.

Niezawodny sprzęt
Stawiamy na najlepsze urządzenia znanych marek takich jak Rupes, Scrangrip, Karcher, Mirka – kompromis nie ma tutaj miejsca.

Door2door
Nie musisz martwić się jak rozwiązać logistycznie pozostawienie samochodu w naszym studio. Dajemy możliwość odbioru i dostarczenia samochodu pod wskazany adres!

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

    +48 733 533 233
    biuro@weststreet.pl

    64 – 100 Leszno
    Zachodnia 11

    © 2023 West Street