pielęgnacja i impregnacja tapicerki materiałowej

pielęgnacja i impregnacja tapicerki materiałowej

Odpowiednie zadbanie poprzez jej czyszczenie przy wykorzystaniu odkurzacza ekstrakcyjnego pozwoli na przywrócenie tapicerce świeżego i zadbanego wyglądu. Zastosowanie impregnatu pozwala na zabezpieczenia tapicerki materiałowej przed przenikaniem cieczy w głąb materiału. Wykorzystanie nanotechnologii pozwala materiałowi na przepuszczanie powietrza jednocześnie minimalizując przenikanie brudu. Impregnat nadaje tapicerce właściwości hydrofobowe, przez co wylana ciecz osadzi się na materiale w postaci kropelek, utrzymując się nawet do godziny czasu zanim wsiąknie w materiał. Pozwala to na reakcje i samodzielne usunięcie cieczy, bez późniejszej konieczności prania tapicerki.

 • pranie tapicerki odbywa się przy wykorzystaniu odkurzacza ekstrakcyjnego.
 • zabieg polega na nałożeniu specjalnej aktywnej piany na czyszczoną powierzchnię, a w kolejnym etapie zebranie jej specjalistycznym odkurzaczem. Umożliwia to niwelacje nawet bardzo głębokich „wtartych” zabrudzeń, które są oporne na wywabienie innymi metodami.
 • impregnacja tapicerki materiałowej poprzez aplikacje środka wykorzystującego nanotechnologię. Impregnat nadaje tapicerce właściwości hydrofobowe, jednocześnie pozwalając materiałowi na przepuszczanie powietrza. Wylana ciecz pozostanie na materiale w postaci kropelek, utrzymując się nawet do godziny czasu zanim wsiąknie w materiał.

Kurz, brud oraz różnego rodzaju ciecze wpływają na pogorszenie wyglądu tapicerki samochodowej, co przekłada się na komfort jazdy. Utrzymanie czystości jest szczególnie trudne w przypadku jasnych kolorów tapicerki.

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

  +48 733 533 233
  biuro@weststreet.pl

  64 – 100 Leszno
  Zachodnia 11

  © 2023 West Street