pielęgnacja i impregnacja tapicerki skórzanej

pielęgnacja i impregnacja tapicerki skórzanej

Odpowiednie zadbanie poprzez jej czyszczenie oraz zabezpieczenie pozwolą na przywrócenie jej blasku i świeżego wyglądu. Ważny jest odpowiedni dobór techniki i preparatów do pielęgnacji poszycia. W naszym studio pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości produktach marek takich jak Colourlock, Klinika Skóry czy Kecav. Produkty te są całkowicie bezpieczne dla tapicerki skórzanej, skutecznie usuwają zabrudzenia, dając efekt nowego poszycia skórzanego. Regularne i odpowiednie czyszczenie tapicerki skórzanej pozwala na zachowanie jej świeżego wyglądu, zachowując przy tym miękkość i elastyczność. Proces czyszczenia zapewnia usunięcie nawet kilkuletnich zabrudzeń, przywracając pierwotny koloryt i odżywienie, a odpowiednie zabezpieczenie wpłynie na spowolnienie procesu brudzenia się skór.

 • dokładne wyczyszczenie powierzchni tapicerki skórzanej przy doborze odpowiednich środków pielęgnacyjnych i technik czyszczenia.
 • zakonserwowanie tapicerki skórzanej poprzez aplikacje środka tworzącego na powierzchni skóry przezroczystą warstwę ochronną o mocnej polimerowej strukturze, chroniącej skórę przed zniszczeniem, przebarwieniami, plamami i blaknięciem.

Wiele czynników takich jak kurz, brud czy odbarwienia pochodzące z jeansów powodują, że skóra traci swój pierwotny i atrakcyjny wygląd. Utrzymanie jej czystości jest szczególnie trudne w przypadku wnętrz o jasnych kolorach.

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

  +48 733 533 233
  biuro@weststreet.pl

  64 – 100 Leszno
  Zachodnia 11

  © 2023 West Street