polerowanie kloszy reflektorów

Renowacja kloszy reflektorów to proces polegający na usunięciu zżółkniętej zmatowiałej warstwy i polerowaniu kloszy na wysoki połysk w celu nadania niesamowitej przejrzystości. Przejrzystość klosza reflektorów to lepsza widoczność podczas jazdy, co przekłada się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy, zwłaszcza o zmroku. Polerowanie kloszy reflektorów zalecane jest również pojazdom, które wymagają przeglądu na stacji diagnostycznej.

 • zabezpieczenie elementów wokół kloszy reflektorów
 • szlifowanie kloszy przy pomocy odpowiedniej kombinacji papierów ściernych o różnej gradacji
 • zabezpieczenie kloszy preparatem konserwującym

Większość reflektorów montowanych we współczesnych samochodach posiada klosze wykonane z tworzyw sztucznych. Ich żywotność jest ograniczona, dodatkowo są one wysoce wrażliwe na piaskowanie pyłem drogowym, a także na promieniowanie UV, co w konsekwencji prowadzi do utraty przejrzystości, a z czasem zaczynają matowieć oraz żółknąć. Następstwem tego, jest obniżenie zasięgu i jasności emitowanego światła oraz pogorszenie widoczności.

DOOR TO DOOR

Wszystkie oferowane usługi możemy zrealizować w systemie door-to-door. Przyjedziemy po Twój samochód, zapewnimy wykonanie omówionych usług, a następnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. Bezpiecznie wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować usługę, a my zajmiemy się resztą.

  +48 733 533 233
  biuro@weststreet.pl

  64 – 100 Leszno
  Zachodnia 11

  © 2024 West Street